Opvisning Lørdag den 25. marts 2023_________________ Opvisning Lørdag den 25. marts 2023
 
Opvisningshal.  Maribohallen lørdag den 4. marts 2023 

09:155 min

Faneindmarch og velkomst

INSTRUKTØRER

09:2018 min

NØG springlopperneNørre Ørslev Gymnastikforening

INSTRUKTØRERIda, Helle, Seline, Laura, Marie, Gustav, Lukas og Jens

09:3810 min

Rytmekompetenterne GT Bøgestrømmen

INSTRUKTØRERLaura og Jeanne 

09:4825 min

TSG Seje GymnasterToreby Sundby Gymnastikforening

INSTRUKTØRERStine, Sarah, Nicolai, Niccie, Martin, Nicole, Camilla, Silke, Ida, Henriette og Dorte

10:1312 min

SpringmixGT Bøgestrømmen

INSTRUKTØRERIda, Louise, Tilde, Maya og Lau

10:2512 min

EGI KidsErrindlev Gymnastik & Idrætsforening

INSTRUKTØRERNanna, Kathrine og Ida-Marie

10:3720 min

Power SpringpigerNørre Alslev Gymnastikforening

INSTRUKTØRERHeidi og Martin

10:5714 min

JuniorspringGT Bøgestrømmen

INSTRUKTØRERMarcus, Cecelie, Jonas og Kennet

11:1112 min

SpilopperneErrindlev Gymnastik & Idrætsforening

INSTRUKTØRERCamilla, Ane, Ida-Mari og Smilla

11:2318 min

Nøg Spring/rytme pigerneNørre Ørslev Gymnastikforening

INSTRUKTØRERFrederikke, Stine, Mia, Michael og Nils

11:4115 min

Mini-MixNørre Alslev Gymnastikforening 

INSTRUKTØRERKatja, Daniel, Svea og Celia

11:5625 min

Mini SydDGI Storstrømmen/Maribo Gymnastik Forening

INSTRUKTØRERPernille, Sine, Simone og Carsten

12:2115 min

EGI SpringmixErrindlev Gymnastik & Idrætsforening

INSTRUKTØRERKathrine

12:3620 min

3-7.klasse spring/rytmeToreby Sundby Gymnastikforening

INSTRUKTØRERStine, Laura, Lærke, Maja og Katja

12:5622 min

NØG Junior FalsterNørre Ørslev Gymnastikforening

INSTRUKTØRERSara, Freja, Tai, Simon og Tobias

13:1820 min

NGF rytme-springNakskov Gymnastikforening

INSTRUKTØRERStorm, Mejse, Merete og Andreas

13:3825 min

AfterrepDGI Storstrømmen/Haslev TT

INSTRUKTØRERHenrik, Michael, Karin, Stine og Jakob

14:0320 min

Toreby Sports Acro - KonkurrenceToreby Sundby Gymnastikforening

INSTRUKTØRERAndrea, Lene, Jørgen, Vibeke, Lise, Kenni, Mille, Siv, Casper og Nikolai

14:2315 min

Toreby Sports Acro beg./let øvede.Toreby Sundby Gymnastikforening

INSTRUKTØRERLene, Jørgen, Vibeke, Mille, Omar, Louiza og Katrine

14:3825 min

Idrætsefterskolen GrønsundIdrætsefterskolen Grønsund

INSTRUKTØRERNanna, Illum, Jeppe og Mette

15:0310 min

De Damer GT Bøgestrømmen

INSTRUKTØRERJeanne

15:1315 min

FredagsholdetMaribo Gymnastik Forening

INSTRUKTØRERLene og Tine 

15:2810 min

Mettes DamerNørre Alslev Gymnastikforening

INSTRUKTØRERMette

15:3810 min

NØG voksenholdetNørre Ørslev Gymnastikforening

INSTRUKTØRERLissi

15:4820 min

Stensved Dancing JumpersStensved Gymnastik Forening 

INSTRUKTØRERAmalie, Laura, HC, Jonas, Mette, mfl.

16:0810 min

Rytme-Quinder Gymnastikforeningen Sydøstlolland

INSTRUKTØRERSusanne og Josephine

16:1810 min

MandehørmGymnastikforeningen Sydøstlolland

INSTRUKTØRERCharlotte og Josephine

16:2813 min

Foxy FinkerHårlev Gymnastikforening

INSTRUKTØRERTanja 

16:4115 min

RundsvingsinstituttetVordingborg Gymnastikforening

INSTRUKTØRERErik, Elly og Merete

16:5612 min

Rutinerede RytmeToreby Sundby Gymnastikforening

INSTRUKTØRERHeidi og Anita 

17:0812 min

MasterrepDGI Storstrømmen/Nørre Ørslev Gymnastikforening

INSTRUKTØRERMalene

17:2020 min

Stensved All StarSStensved Gymnastik Forening 

INSTRUKTØRERAmalie, Flies, Mads, HC, Jonas og Cheffe

17:405 min

Faneudmarch og tak for idag

INSTRUKTØRER

Opvisningshal   
   Maribohallen søndag den 5. marts 2023

10:005 min

Faneindmarch og velkomst

INSTRUKTØRER

10:0520 min

Stevns TurbomixHårlev Gymnastikforening

INSTRUKTØRERFreja, Jens, Jesper, Niels og Simon

10:2515 min

Micro Spring Mix 6-7 årMaribo Gymnastik Forening

INSTRUKTØRERStine, Karen, Cilje, Ella og Anita

10:4010 min

Rytme ChicksSakskøbing Gymnastikforening

INSTRUKTØRERFreja, Karoline, Stefanie og Ellen

10:5015 min

JumpersTingsted Gymnastikforening

INSTRUKTØRERKartine, Marcus, Allan, Ina, Joachim, Christina, Belinda, Nanna, Katrine, Hannah og Anna-Lin

11:0515 min

Mini Spring Mix 8 - 10 årMaribo Gymnastik Forening

INSTRUKTØRERStine, Simone, Ella og Anita

11:2012 min

Junior spring/rytmeSakskøbing Gymnastikforening

INSTRUKTØRERElla, Laura, Tea, Tenna og Emil

11:3210 min

Rytme ChicksGymnastikforeningen Sydøstlolland

INSTRUKTØRERLaura og Lærke

11:4215 min

SpringMixTingsted Gymnastikforening

INSTRUKTØRERIna, Allan, Katrine, Marcus, Lenette, Joachim, Allan, Martin, Nanna og Louise

11:5718 min

Midi Spring Mix 10 - 14 årMaribo Gymnastik Forening

INSTRUKTØRERTenna, Carsten, Simone og Stine

12:1512 min

SPRINGhovederneRudbjerg Gymnastikforening

INSTRUKTØRERAnders, Ditlev, Simone og Jakob

12:2715 min

Lolland juniorfælleshold Søllested Gymnastik Forening

INSTRUKTØRERJakob, Stine og Niels 

12:4212 min

TNTTingsted Gymnastikforening

INSTRUKTØRERBrian, Phillip, Allan og Signa

12:5425 min

Mini SydDGI Storstrømmen/Maribo Gymnastik Forening

INSTRUKTØRERPernille, Sine, Simone og Carsten

13:1915 min

Herlufsholm Teamgym aspirant 5-10 årHerlufsholm Gymnastik Forening

INSTRUKTØRERMette, Karoline, Tess, Josephine, Amalie og Stephanie

13:3425 min

OpvisningsholdetTingsted Gymnastikforening

INSTRUKTØREREmilie, Ina, Allan, Phillip, Brina, Sanne, Allan og Martin

13:5925 min

Rephold DGI Storstrømmen/Herlufsholm Gymnastik Forening

INSTRUKTØRERAnna, Chresta, Patrick og Mads 

14:2410 min

T.G. Voksen rytmeTingsted Gymnastikforening

INSTRUKTØRERRandi

14:3412 min

Pluttens PigerGymnastikforeningen Sydøstlolland

INSTRUKTØRERAnnika, Cecilie og Kathrine

14:4635 min

Gunslevholm IdrætsefterskoleGunslevholm Idrætsefterskole

INSTRUKTØRERChristian, Peder Andreas, Amalie, Karen og Gina

15:2110 min

Faneudmarch og tak for idag

INSTRUKTØRER

   Gymnastikopvisning 

               Maribohallen
 

   Lørdag d.25 marts 2023  
 

 

 Program kommer snart.

 

 
  

 


STØT vores tombola.
Tak till alle forretninger og private som har støttet med gaver. 
STØT LOKALT - STØT LOKALT

 
Maribo Gymnastik Forening / Lindehusvej 4 / 4930 Maribo / Mobil nr. +45 53 81 23 04 / Jyske Bank 0682 283 563 7980 /Mobilepay/swipp 20587591/ CVR 31211999